Tomasz Lis: Haniu, jestem z ciebie dumny!

Mecz charytatywny Drużyna Gwiazd vs Drużyna Mediów. Czy może być nudniejsze spotkanie? A jednak warto było je oglądać. Dla tej jednej krótkiej chwili, gdy Tomasz Lis strzelił bramkę i zdjął koszulką. Pod nią miał drugą, a na niej - duży napis specjalnie dla Hanny Lis. Transmisja w TVP szła na żywo.  

"Haniu, jestem z ciebie dumny!" - zdążyliśmy dojrzeć zanim zaskoczony kamerzysta TVP Info zmienił kadr. Takiego widoku w telewizji publicznej nie spodziewali się ani widzowie, ani komentatorzy...

Tomasz Lis prezentuje koszulkę po meczu, fot. Damian Michałowski

Tomasz Lis prezentuje koszulkę po meczu, fot. Damian Michałowski

Dzisiaj o godz. 13 na stadionie warszawskiej Polonii przy ul. Konwiktorskiej spotkały się Drużyna Gwiazd złożona z artystów, sportowców i polityków z Donaldem Tuskiem na czele i Drużyna Mediów z Tomaszem Lisem jako kapitanem. Cel meczu piłkarskiego "Gra o życie" był szczytny: wspomóc polską transplantologię.

Mimo udziału gwiazd trudno jednak spotkanie nazwać emocjonującym. Przedstawiciele mediów mieli wyraźną przewagę i do 76 minuty wygrywali 3:0. Wtedy sędzia podyktowała rzut karny i naprzeciwko Macieja Szczęsnego, bramkarza Drużyny Gwiazd, stanął Tomasz Lis .

Dziennikarz perfekcyjnie wykorzystał szansę i po oddaniu celnego strzału wyraził swoje poparcie dla Hanny Lis na antenie telewizji publicznej. Jedno jest pewne: on ten mecz wygrał.

Posłuchaj reakcji komentatorów TVP>>

(Dźwięk za TVP Info)

Przypomnijmy: w piątek TVP poinformowało o zwolnieniu Hanny Lis z powodu "poważnego naruszenia zasad etyki dziennikarskiej". W odpowiedzi dziennikarka "Wiadomości" zapowiedziała wytoczenie dwóch procesów: TVP o bezpodstawne zerwanie umowy o pracę i szefowi "Wiadomości" Janowi Pińskiemu o naruszenie dóbr osobistych.

P.S. Mecz skończył się wynikiem 4:1. Honorowego gola dla Drużyny Gwiazd strzelił Rafał Maserak.

Hanna Lis o koszulce męża: Strasznie fajny gest

ZOBACZ TEŻ:

Hanna Lis w okularach. Dlaczego je włożyła?

Pomyłki, oświadczyny i inne wpadki telewizji na żywo

Więcej znajdziesz na Deser.pl

Więcej o: