Jan Rokita zmienia wizerunek

Kolorowa Alternatywa, odc. 91

"Lansiarz w niemieckim aucie" - tak o Janie Rokicie pisze Super Express . Na fali mody na zmianę wizerunku, panującej od jakiegoś czasu wśród polityków i gwiazd show-biznesu, również niedoszły premier z Krakowa (50 l.) postanowił odmłodzić swój wygląd. Czym się różni nowy Rokita od starego Rokity? Przyjrzyjmy się bliżej publicyście po zmianach (zdjęcie na okładce Super Expressu):

1. zamiast marynarki i kapelusza - gustowny podkoszulek i dobrana pod kolor czapeczka 2. na szyi artystycznie przewiązany szalik w stylu krakowskiej bohemy 3. jasne, luźne spodnie i sportowe buty kontrastujące z ciemną górą 4. nowy (choć używany) mercedes zamiast roweru

I już Jana Rokity nikt nie pozna. I tylko Nelli w swoim różowym stroju zupełnie nie pasuje ani do odmłodzonego Jana, ani do nowego auta - zauważa fachowym okiem stylista Superaka .

WYBIERAMY WYDARZENIE DNIA:

"WI#SKA GRYPA ZAATAKOWA?A EUROP$(pisownia oryginału) - pisze Super Express . A Fakt prezentuje uroczą świnkę. Obie redakcje możemy uznać za zainfekowane groźnym wirusem .

''Fakt'', 28.04.2009

Świńska grypa w ''Fakcie'', 28.04.2009

POSTAĆ DNIA:

Elżbieta Jakubiak (43 l.) jakiej jeszcze nie znacie. Ta bardzo silna kobieta i posłanka PiS w jednej osobie z zapałem haruje w ogródku. Zamiast eleganckiej limuzyny - taczka, w miejsce gustownej garsonki - flanelowa koszula i wytarte dżinsy. Prawie jak Rokita.

CYTAT DNIA:

Góry są pełne gołych turystów - ostrzega Fakt na ostatniej stronie.

Więcej znajdziesz na www.se.pl i www.efakt.pl

Więcej o: