Fakt odkrywa prawdę o Hannie Lis

Kolorowa Alternatywa, odc. 92

Bohaterka meczu ''Gra o życie'' jest święta - twierdzi tabloid. Dziś moglibyśmy ograniczyć się do pokazania okładki Faktu . Wspaniała wizualizacja Hanny Lis wiodącej lud na barykady w czerwonej sukni od Armaniego i z torebką od Prady jest dowodem uwielbienia i hołdem złożonym przez grafików brukowca.

Moglibyśmy, ale nie będziemy tacy i podzielimy się również innymi interesującymi informacjami z prasy kolorowej. Super Express donosi, że PiS wykorzystał Palikota (str. 5), a premiera odwiedził tajemniczy milioner (str. 2). Fakt nie ogranicza się do jednego marnego milionera i twierdzi, że do Donalda Tuska przyjechała cała Europa. Warszawa pęka w szwach.

Brukowce nie mogą również dojść do porozumienia w sprawie świńskiej grypy. Fakt na stronie 9. nie ma wątpliwości: "Świńska grypa w Polsce". Jednak Superak już takiej pewności nie prezentuje: "Świńska grypa już w Polsce?". I komu mamy wierzyć? Czujemy się zdezorientowani. Prosimy obie redakcje o uzgodnienie wersji obowiązującej.

WYBIERAMY WYDARZENIE DNIA:

Wielki spór dyplomatyczny. Kto jest piękniejszy: Carla Bruni czy księżna Letizia, żona hiszpańskiego księcia Filipa - zastanawia się Super Express .

POSTAĆ DNIA:

Lech Kaczyński , który pamięta o wszystkim i wszystkich - w sobotę dostaniesz od prezydenta SMS-a. Zainteresowanych odsyłamy do Super Expressu lub tutaj .

CYTAT DNIA:

Epidemiolodzy ostrzegają: może umrzeć nawet 7 milionów ludzi! To będzie apokalipsa - jak zwykle optymistyczny szacuje Faktu .

Więcej znajdziesz na www.se.pl i www.efakt.pl

Więcej o: