Co zrobić, by nie dostać SMS-a od prezydenta?

Nie chcesz dostawać wiadomości od prezydenta? Uważasz, że SMS-y od urzędników to SPAM? Nie wiesz co zrobić, by nie przypominano ci o Dniu Flagi? Nie rozumiemy cię, ale możemy pomóc. 

- Wyłączę telefon na cala sobotę, bo nie życzę sobie dostawać wiadomości od tego pana - pisze internauta dryfulec . Odradzamy. Ta metoda jest nieskuteczna. SMS będzie się czaił w wyłączonym telefonie, by zaatakować, gdy tylko go włączysz...

- Dobrze, że nie mam komórki. Ominie mnie ta wątpliwa przyjemność - cieszy się mieszek . Brak telefonu faktycznie działa, jednak dotychczasowym posiadaczom komórek odradzamy aż tak skrajne rozwiązania. Komórka generalnie się przydaje.

Z podobnych przyczyn nie polecamy też zmiany operatora . Co prawda SMS-a od prezydenta dostaną tylko użytkownicy Play i Orange, ale taki ruch może być na dłuższą metę nieskuteczny. Nie wiadomo przecież, kto zgodzi się wysłać wiadomość od głowy państwa za rok...

Jeżeli jednak SMS przypominający o narodowym święcie, jest dla ciebie aż takim problemem, że na myśl o jego otrzymaniu dostajesz drgawek... powiemy ci co zrobić.

- Zabezpieczyć się przed otrzymaniem takiego SMS-a można w bardzo prosty sposób - dowiedzieliśmy w biurze prasowym Orange.

- Wszystkie osoby, które mają tak zwane zastrzeżenie marketingowe czyli informowały operatora, że nie życzą sobie otrzymywać żadnych informacji marketingowych, nie dostaną również tego SMS-a. Nie jest on co prawda w najmniejszym stopniu marketingowy, ale to zastrzeżenie go dotyczy - wytłumaczył nam pracownik biura.

Klienci Play mogą skorzystać z tej samej opcji, jeśli koniecznie chcą się zabezpieczyć przed prezydenckim ''eventem''.

Widzisz? Proste!

Alex

CZYTAJ TEŻ:

Szymon Majewski odpowiada na spot PiS

Olek i Leszek, czyli... prezydenci po godzinach

Więcej o: