Prezydent nie jest królem

Kolorowa Alternatywa, odc. 95

Co dzisiaj słychać w brukowcach? Nihil novi. Super Express martwi się, że prezydent jest biedny. A przynajmniej biedniejszy od swojego giermka (dla niewtajemniczonych Piotr Kownacki, szef Kancelarii Prezydenta). Oto prawdziwy król na dworze Lecha Kaczyńskiego! Król, giermek - whatever. Grunt, że bogacz.

Z kolei Fakt prezentuje nowy wiersz Pewnej Blondwłosej Poetki (wyjątkowo postanowiliśmy zlitować się nad czytelnikami i oszczędzimy Wam tej lektury), a Zbigniew Hołdys (58 l.) na łamach Superaka (a wcześniej w wywiadzie dla dziennika.pl) broni Kazika (tego od Isabel ): " Wszyscy okazali się prostakami i skoczyli mu do gardła, mówiąc, że się skończył i skompromitował. Jak to się skompromitował? Bo się zakochał?" - cynicznie zadaje pytania muzyk.

Poza tym cynicznie stwierdzamy, że tabloidy serwują dzisiaj same nudy.

WYBIERAMY WYDARZENIE DNIA:

Paweł Stasiak przespał burdę w samolocie - informuje Fakt . Sen to zdrowie.

POSTAĆ DNIA:

Iza (21 l.) z Warszawy, której biust jest "bezkresny niczym Bałtyckie Morze, piękny jak ośnieżone szczyty Tatr" i bardzo duży. Tak duży, że wprawił redakcję Superaka w poetycki nastrój.

CYTAT DNIA:

"Marcinkiewicz nie da się złapać na zwykłe błyskotki, którymi chwalą się młode dziewczęta. Doświadczonym mężczyznom imponuje bowiem inteligencja i zamiłowanie do kultury i sztuki" - stwierdza arbitralnie Fakt na stronie 5.

Więcej znajdziesz na www.se.pl i www.efakt.pl

Przegląd prasy kolorowej. Kolorowa alternatywa dla szarych niusów. Codziennie.

Więcej o: