Chuck Norris ratuje piekarnię przed złodziejami

Wystarczyło jego zdjęcie i napis:''Ten sklep jest pod ochroną Chucka Norrisa"

Chuck Norris potrafi dosłownie wszystko: złamać w rękach miecz świetlny, doliczyć do nieskończoności (dwa razy!), a nawet wcisnąć Ctrl-Alt-Del jednym palcem. Ale to są zwykłe żarty . A historia piekarni w chorwackim Splicie jest z życia wzięta.

Do wytwornego lokalu złodzieje włamywali się niemal co tydzień - informuje serwis Croatian Times. Zrozpaczeni właściciele postanowili sięgnąć po ostatnią deskę ratunku i zawiesili w oknie piekarni plakat ze zdjęciem człowieka, którego kopniak z półobrotu jest tak potężny, że widać go z kosmosu gołym okiem. Poskutkowało. Od ponad miesiąca nie było ani jednego włamania .

- Szczerze mówiąc początkowo to był tylko żart , ale faktycznie zadziałał. Już od bardzo, bardzo dawna złodzieje nie zbliżyli się do nas. Wygląda na to, że ludzie czują przed nim (Chuckiem Norrisem) respekt - mówi sprzedawczyni Mirna Kovac.

- Wszyscy tutaj oglądali jego filmy i jest popularną postacią. Być może nawet wśród przestępców, więc zdecydowali się zostawić nas w spokoju - dodaje. Kilku klientów pytało nawet, czy mogą dostać autograf Chucka . - Naprawdę wierzą w to, że on siedzi na zapleczu piekarni i każdego włamywacza częstuje kopniakiem z półobrotu - kończy zdumiona sprzedawczyni.

POLECAMY:

Wpisujesz "find Chuck Norris" w Google. Co się dzieje?

Najlepsze z najlepszych - Wasze hasła wyborcze

Więcej o: