Kto wygrał 126 milionów na loterii? Poszukiwania trwają

Organizatorzy loterii EuroMillions w całej Europie szukają właściciela zwycięskiego kuponu. Szczęśliwiec może wciąż nie wiedzieć, że został jedną z najbogatszych osób na kontynencie.  

Rekordowa wygrana 126 mln euro padła w piątek w nocy. Wiadomo, że los , na którym skreślono siedem zwycięskich liczb, kupiony został w Hiszpanii, w centrum Madrytu. I to wszystko. Pracownicy kolektury przy Plaza de Cibeles nie są w stanie zidentyfikować nabywcy kuponu.

- Mnóstwo ludzi tutaj przychodzi. Możemy nigdy nie dowiedzieć się, kto wygrał - mówi Paloma Cateleiro, właścicielka kiosku. Podejrzewa, że szczęśliwy los leży zapomniany na dnie walizki jakiegoś turysty .

Anonimowy milioner w przedsięwzięcie zainwestował 10 euro - wystarczyło na wytypowanie pięciu kombinacji, z których jedna okazała się szczęśliwa.

Losowanie EuroMillions odbywa się co piątek w dziewięciu krajach Europy: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii, Szwajcarii, Belgii i Luksemburgu. Jeśli nie uda się wyłonić zwycięzcy, następuje ponowne losowanie.

Pula urosła do rekordowej sumy, ponieważ od 20 marca nikt nie trafił głównej wygranej. Szanse trafienia oceniano na 1 do 76 milionów. Najwyższa dotychczasowa wygrana została wylosowana w 2005 roku w Irlandii - wówczas zwycięzca loterii zdobył ponad 115 mln euro.

Kto kolwiek widział milionera, ktokolwie wie gdzie on jest?

POLECAMY:

Grupa UFO przeleciała nad Gocławiem - zdjęcia

Dlaczego znów wszyscy krytykują Prezesa? Rozwiąż quiz!

Więcej znajdziesz na Deser.pl

Więcej o: