"Podobno zmieniają godło. Na dwie kaczki"

Żarty Michała Kamińskiego zainspirowały Platformę Obywatelską. Czy może być gorzej?   

Platformersi na swojej stronie internetowej ogłosili konkurs na najlepszy żart polityczny. Zainspirował ich Michał Kamiński (tu nazywany " panem kandydatem" ), który na ostatniej konwencji PiS wystąpił w charakterze kabareciarza i bawił publiczność niewybrednymi dowcipami o ludziach PO i Donaldzie Tusku .

Platforma podniosła rękawicę:

Prosimy o przysyłanie dowcipów, które prezentują nieco wyższy poziom kultury i poczucia humoru od tych wczorajszych popisów pana kandydata do PE. Udowodnijmy, że Polacy mają poczucie humoru.

I udowodnili. Ha ha. Oto przykłady z forum . Ha ha.

1. Mężczyzna wybrał się na ryby. Zarzuca wędkę, czeka, nagle spławik znikł, więc gość przycina i wyciąga rybkę. - Jesteś może ze złota? - pyta facet. - Nie. Z Prawa i Sprawiedliwości. - Eeeee, to ty pewnie nie spełniasz życzeń? - Nie, ja tylko obiecuję.

2. Jakie są pierwsze słowa przysięgi nowych członków PO? "Uroczyście obiecuję, iż będę obiecywał. Obiecałem dużo, a obiecam jeszcze więcej..."

3. Jak nazywa się kogoś w budynku przy ul. Nowogrodzkiej 84/86 w Warszawie, kto jest uczciwy, etyczny i inteligentny? - Zagubiony turysta

4. Podobno mają zmieniać godło. Na dwugłową kaczkę. Tylko nie wiedzą, jak zrobić, aby żadna z kaczek nie patrzyła w lewo...

5. Jeden chłop wylazł w parku na ławkę i zaczyna się drzeć: - Precz z hipokryzją! Ludzie patrzą zdziwieni, a chłop : - Precz z pazernością! Coraz więcej gapiów przystaje, a ten dalej : - Precz z zakłamaniem! W końcu jakaś babcia nie wytrzymała : - Panie, coś się pan tak do tych Kaczyńskich przyczepił?!?!?

No cóż. Michał Kamiński sam stwierdził niedawno, że w polityce czasem wolno być "rubasznym".

Więcej o: