Jacek Kurski: What about your English, Mr Palikot?

Ziobro dopiero się uczy (ma zalecone 6-8 godzin dziennie), a Jacek Kurski nie musi i już popisuje się w Radiu Zet. Znajomością języków obcych, of course. Posłuchajcie. 

- Jak tam z językami? Jak tam z językami? - dopytywał zaciekawiony Janusz Palikot , jeden z gości programu Moniki Olejnik w Radiu Zet.

- Aaa, quite well - skromnie zaczął Jacek Kurski . A potem już tak samo poleciało: - Not as good as I wished, of course. Enough to be Polish candidate for European Parliament, I suppose. What about your English, Mr Palikot? Have you ever been to California?

(Tłumaczenie wypowiedzi posła Kurskiego dla Zbigniewa Ziobry i nie tylko: - Aaa, całkiem dobrze. Nie tak dobrze, jakbym chciał, oczywiście. Wystarczająco, żeby być polskim kandydatem do Parlamentu Europejskiego, tak przypuszczam. A jak tam pański angielski, panie Palikot? Czy był pan kiedyś w Kalifornii?)

Dalszą część konwersacji w języku angielskim zagłuszył niestety nieopanowany śmiech rozbawionych posłów i kolejne pytanie Moniki Olejnik .

POLECAMY:

Straszne: zemsta zdradzonej kobiety z Krakowa (zdjęcia)

Pamiętacie? Marcinkiewicz po angielsku: "yyy", ''aaa", "eee"

Więcej znajdziesz na Deser.pl

Więcej o: