Reklama sieci RTV/AGD: "Zaje... wyprzedaż! O kur..."

Billboardy o takiej treści zachęcają mieszkańców Chełma do zakupów sprzętu RTV/AGD w jednej z sieci handlowych - informuje ''Dziennik Wschodni''. Kuszące czy rażące?

''Taniej do 40% na cały asortyment!'' - zapraszają do zakupów plakaty reklamowe sieci Partner AGD-RTV w Chełmie (i nie tylko - na serwisie wykop.pl pojawiło się również zdjęcie z Tomaszowa Lubelskiego).

To już nie jest jakaś tam ''okazja'' czy oklepana do znudzenia ''mega wyprzedaż''. To nie jest nawet ''nie dla idiotów!''. To jest... ''zaje... wyprzedaż!'' . - Aż chciałoby się powiedzieć "o kur..." - mówi w rozmowie z gazetą pani Anna z Chełma.

A ty jakbyś zareagował, gdyby taki plakat pojawił się koło twojego domu? Mieszkańcy Chełma być może nie rzucili się do sklepów, ale na pewno wdali się w gorące dyskusje. Na ulicy, w domu, pubie - wszyscy mówią o plakatach. - Nie życzymy sobie takich reklam - mówi jednoznacznie reporterowi ''Dziennika Wschodniego" Jerzy Grosman z Rady Osiedla Dyrekcja Dolna.

Mieszkańcy są zniesmaczeni, a firma Partner milczy. Dziennikowi nie udało się uzyskać komentarza od rzeczniczki warszawskiej centrali firmy. Policja też wypowiada się wstrzemięźliwie. - To zwykle skomplikowane sprawy. Muszą się wypowiedzieć specjaliści - mówi Jacek Deptuś z lubelskiej policji.

A co Wy sądzicie o wulgaryzmach w reklamach? Czy kolejna granica dobrego smaku została przekroczona?

Plakat z Chełma zobaczysz na stronie www.dziennikwschodni.pl>>>

POLECAMY:

Reklama Szczecina: Wyskocz z... czego?!

Prosto z USA: głupie teksty na rozmowach o pracę

Więcej o: