Straszna zemsta zdradzonej żony: "Zdradziłem. To jest moja kara"

Kazała mu to włożyć i stanąć na ruchliwej ulicy. W godzinach szczytu. Śmieszne czy straszne?

William Taylor poznał co to wstyd. Zdradził żonę , a ona... powiedzmy, że nie była zachwycona tym, co odkryła w telefonie komórkowym męża. I wymyśliła okrutną karę.

Zemsta zdradzonej żony jest straszna - fot. Mike Horan AP

William Taylor nie miał zbyt wesołej miny - fot. Mike Horan AP

Kobieta przygotowała specjalny plakat (zwróćcie uwagę na staranny krój liter - musiała nad tym trochę popracować) i powiesiła go na szyi Williama. A potem postawiła męża na ruchliwej ulicy Centreville (w stanie Virginia).

- Myślałem, że ona żartuje, ale nie. Ona mówiła to poważnie - wyznał niewierny mężczyzna w rozmowie z lokalną stacją TV. - Stwierdziłem, że muszę zrobić to, co muszę, żeby wszystko naprawić. I oto jestem tutaj - mówi zrezygnowany.

William stanął na skrzyżowaniu o 9 rano. Po dwóch naprawdę dłuuugich godzinach żona zlitowała się i wysłała mu SMSa. Wystarczy. W końcu mężczyzna mógł umknąć do domu ze spuszczoną głową.

A lekko nie było. Kierowcy trąbili, przechodnie podchodzili zdziwieni, wypytywali, a on szczerze o wszystkim opowiadał. Natychmiast wzbudził zainteresowanie rozbawionych dziennikarzy i słuchaczy porannych audycji radiowych.

Potem przyjechały ekipy TV, fotoreporterzy - ukarany przez żonę mężczyzna trafił do telewizji, gazet, internetu. Jednym słowem stał się sławny.

Być może o to tylko chodziło, być może to tylko dowcip . Jeśli tak - to udany. Jeśli nie - jesteśmy pełni podziwu dla pomysłowości żony. I mamy nadzieję, że było warto.

WIĘCEJ ŚMIESZNYCH ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ NA DESER.PL>>>

Więcej o: