Mam Talent: "Lubimy w tym programie niespodzianki"

A w trzecim odcinku Mam Talent było ich kilka. Zdziwieni? Pojawiła się m.in. ''polska Susan Boyle'', czyli Adrianna Niewolańska oraz ''klaskające pośladki''.

Tak, my również po pierwszych dwóch odcinkach czuliśmy się zawiedzeni. Gdyby nie ta strzałka wbita w nagie plecy Gosi Foremniak , byłoby naprawdę nudno. W porównaniu z tym trzeci odcinek był... trochę ciekawszy. Trochę...

Niespodzianka nr 1

Gwiazda programu Adrianna Niewolańska - już okrzyknięta polską

Susan Boyle

(ale czy słusznie?). Kiedy puszysta 18-latka weszła na scenę, Agnieszka Chylińska wydusiła z siebie tylko ''O Jezu''. Sama Adrianna mówi o sobie tak: - Wyglądam jak wyglądam. Ale jak zaczynam śpiewać, to już nie ma znaczenia.

I ma całkowitą rację. Adrianna mocnym, czystym głosem zaśpiewała piosenkę ''Take Me Or Leave Me'' z musicalu ''Rent'' i... zachwyciła wszystkich. - Dałam się wpuścić w niezłe maliny. Przepraszam, przepraszam, przepraszam. Jesteś super. Przepraszam, przepraszam, przepraszam - stwierdziła skruszona Chylińska.

Niespodzianka nr 2

''Niech ten tyłek się normalnie trzęsie, niech te poślady klaskają!'' - kto to powiedział? Tak, zgadliście. To mogła być tylko... Małgosia Foremniak . Jurorkę do takiego wyznania skłonił występ dziewczyny, którą Agnieszka Chylińska uznała za ''kwintesencję seksu''.

21-letnia Ula ''Afro'' Fryc zaprezentowała taniec z Jamajki dancehall, zatrzęsła porządnie pupą i jurorami. I przeszła do kolejnego etapu Mam Talent .

Niespodzianka nr 3

Marcin Majewski , dla przyjaciół ''Madox'' - niespodzianka z Francji na koniec programu. Młody wokalista, wychowany w Paryżu, pokazał, że ma talent i wyjątkową osobowość. Zaśpiewał tak, że Chylińska ''nie zapomni go do końca życia''.

Nawet Gosia Foremniak musiała przyznać, ze Marcin wprawdzie jest ''dziwny'', ale przez to bardzo interesujący. I chłopak przeszedł do kolejnego etapu, z czego się cieszymy.

I na tym koniec niespodzianek. A Wam jak się podobał trzeci odcinek Mam Talent ? Lepszy od poprzednich?

WIĘCEJ NIUSÓW Z MAM TALENT ZNAJDZIESZ NA DESER.PL>>>

Więcej o: