Beztalencia w Mam Talent, czyli parodia jury

Mam Talent nareszcie zrobił się ciekawy. Na początku czwartego odcinka na scenie pojawiła się Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki i dr Zosia, czyli...

...kabaret ''Beztalencia'' i ich numer ''Ż jak jury''. Publiczność była zachwycona, jurorzy... również. Cała trójka zgodnie stwierdziła, że młodzi kabareciarze byli ''zaje...''. Trzy razy tak i ''Beztalencia'' spotkamy również w następnym etapie. - Ja nie mogę siebie nie zobaczyć w finale - stwierdziła Chylińska.

Jury stawia ultimatum

Tuż po nich na scenie pojawiła się kolejna gwiazda programu - cygański zespół ''Vanessa i Sorba'' . Chociaż może to za dużo powiedziane. Gwiazdą była tylko obdarzona świetnym głosem wokalistka - Jessica Merstein .

Pozostali członkowie zespołu robili tylko niepotrzebny tłok na scenie. Tak uznało jury Mam Talent i postawiło dziewczynie ultimatum: przejdzie do kolejnego etapu, jeśli porzuci zespół. Jessice, która jak się okazało jest w ciąży, początkowo bardzo nie spodobał się pomysł rozstania z rodziną.

Jednak ostatecznie zdecydowała się wystąpić jeszcze raz - tym razem tylko w towarzystwie swojego taty, który akompaniował jej na gitarze. I przeszła do następnego etapu.

Między jej występami mogliśmy podziwiać m.in. taniec popping i locking (w wykonaniu 15-letniego Michała ''Kaczorexa'' Kaczorowskiego ), trójosobową rewię brazylijską, posłuchać piosenki AC/DC (zaśpiewała Anna Gogol ) lub mongolskiego śpiewu gardłowego.

Zaskakujące głosy braci bliźniaków

Program zakończył zaskakujący występ 15-letnich braci Marcela i Nikodema Legun . I tu wskazówka na przyszłość: zawsze gdy uczestnik wychodzi na scenę i Agnieszka Chylińska wzdycha zniechęcona ''O Jezu'' , można spodziewać się czegoś niezwykłego. Tak było i tym razem.

Bracia, ubrani w hip-hopowym stylu, zaśpiewali... ''Pie Jesu'' z ''Requiem'' Andrew L. Webbera. Sopranem. Coś Wam to przypomina? Słusznie. Wykonaniem tej samej pieśni w ubiegłym roku wzruszył jurorów brytyjskiego Mam Talent 13-letni Andrew Johnston (doszedł do finału i znalazł się na trzecim miejscu; jego występ możecie zobaczyć tutaj ).

Kuba Wojewódzki był w szoku, Szymonowi Hołowni szczęka opadła do podłogi, a Małgosia Foremniak (jak zwykle) wzruszyła się do łez. Trzy razy tak, chłopcy przeszli do kolejnego etapu i zaśpiewali ''My heart will go on'' z ''Titanica'' na bis. Brawo. Czekamy na więcej.

WIĘCEJ O MAM TALENT ZNAJDZIESZ NA DESER.PL>>>

Więcej o: