Chcesz wygrać laptop? Weź udział w konkursie!

Wybuchające termoloki, czajnik grozy czy poradnik ''Jak zahipnotyzować swojego chłopa''. Myślisz, że napisać taki tekst to łatwizna? A stworzyć taką wspaniałą wizualizację? Spróbuj!

''Chwila nieuwagi i potężne uderzenie omal nie zwaliło jej z nóg. Dramat Hanny Lis (39 l.)! Prezenterka, wypakowując zakupy z samochodu, boleśnie uderzyła się w głowę. Czy nie zagrozi to prowadzonym przez nią Wiadomościom?'' (Fakt 10.02.2009)

Żeby ułatwić Wam zadanie i pomóc wczuć się w odpowiedni nastrój przygotowaliśmy to, czyli subiektywny wybór najlepszych cytatów z Faktu i Super Expressu . Jeszcze więcej przykładów znajdziesz w naszym przeglądzie prasy kolorowej . Polecamy też zapoznanie się z zestawem ''the best of'' graficy Faktu i Super Expressu, czyli ''Hitowe rekonstrukcje z tabloidów'' .

A teraz kolej na Ciebie. Co zrobić? To proste!

PO PIERWSZE : zapoznaj się z regulaminem konkursu - przeczytasz go tutaj>>>

''Ciszę przerywał tyko świergot ptaków. Do chwili, gdy powietrze rozdarł huk, a ohydny smród siarki rozniósł się po pokoju. Pani Krystyna poczuła ból w oku. Ktoś do mnie strzelał - pomyślała. Ale to nie był snajper. Podstępnym wrogiem było wielkanocne jajo.'' (Fakt 01.08.2008)

PO DRUGIE : napisz tekst w stylu Superaka lub Faktu, zilustruj go rekonstrukcją własnej roboty. Tematyka tekstu - dowolna. Technika wykonania ilustracji - również. Możesz posłużyć się programem graficznym, zrobić zdjęcie albo po prostu narysować i zeskanować ''rekonstrukcję wydarzeń''. Wszelkie chwyty dozwolone: dymki, strzałki, czerwone kółeczka, co chcecie. Warunek jest jeden: praca musi naśladować niepowtarzalny styl tabloidów.

PO TRZECIE : wyślij pracę na adres deser.pl@gazeta.pl . W temacie e-maila napisz ''Konkurs''. Pamiętaj, żeby w e-mailu podać swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko i adres - do wiadomości redakcji). Możesz wysłać nie więcej niż trzy prace.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 grudnia 2009 r. Spośród nadesłanych materiałów wybierzemy ten najlepszy, najpiękniejszy, najbardziej twórczy. I wręczymy NAGRODY .

Nagrody

Zwycięzca konkursu dostanie nagrodę główną: laptop Asus M51SE-AP031C o wartości 4199 zł brutto (pamiętaj, że zdobywca nagrody głównej musi uiścić zryczałtowany podatek dochodowy w wysokości 10% wartości nagrody - szczegóły w Regulaminie ). Oprócz tego wręczymy cztery nagrody pocieszenia : płyty DVD z hitem Bollywoodu ''Do zakochania jeden krok" (''Rab Ne Bana Di Jodi'') z Shahrukh Khanem w roli głównej.

''Epidemiolodzy ostrzegają: może umrzeć nawet 7 milionów ludzi! To będzie apokalipsa.'' (Fakt 29.04.2009)

Niech powieje grozą, zaroi się od ogromnych bakterii i makabrycznych duchów, a pazerni urzędnicy niech pokażą swoją prawdziwą twarz. Czekamy.

PS. Masz pytania? Pisz na adres deser.pl@gazeta.pl . A już niedługo na stronie Deser.pl znajdziesz również nasze, redakcyjne ''dzieło'' - przykładowy tekst z rekonstrukcją w stylu Faktu lub Superaka.

Więcej o: