Kręcą film o wojnie w Gruzji. W roli Kaczyńskiego wystąpi... [SONDAŻ]

No właśnie - kto?

Andy Garcia przybył już do Tbilisi, by wziąć udział w pierwszej części zdjęć, kręconych w rezydencji gruzińskiego prezydenta. Amerykański aktor zagra jednak ''tylko'' rolę prezydenta Gruzji Micheila Saakaszwilego .

Andy Garcia (drugi od prawej) w pałacu prezydenckim w Tbilisi, 19.10.2009 Andy Garcia (drugi od prawej) w pałacu prezydenckim w Tbilisi, 19.10.2009  Fot. REUTERS Andy Garcia (drugi od prawej) w rezydencji prezydenta Gruzji w Tbilisi, 19.10.2009. Fot. REUTERS

Pierwsze ujęcia filmu Renny'ego Harlina, poświęconemu konfliktowi zbrojnemu z sierpnia 2008 roku, będą obejmowały początek wojny, gdy liderzy pięciu państw europejskich - w tym prezydent Lech Kaczyński - przyjechali do Tbilisi w akcie sprzeciwu wobec rosyjskiej agresji.

I tu pojawia się najważniejsze pytanie: kto wcieli się w postać prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego ?! Tak ważnych spraw nie należy zostawiać losowi - pomóż amerykańskim filmowcom wybrać odpowiedniego aktora. Zagłosuj w sondażu! Lub zgłoś swojego kandydata na forum.

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK || WYKOP

Kto najlepiej wcieli się w rolę Lecha Kaczyńskiego?
Więcej o: