Nowy, nieznany blog Isabel. Są zdjęcia

Oraz piosenki i głębokie myśli.

Blog Marcinkiewicza nagle i w tajemniczych okolicznościach zniknął z internetu , ale w przyrodzie nic nie ginie. Liczba blogów przypadających na małżeństwo Kaza i Isabel musi się zgadzać - Isabel ma dwa.

Ten drugi ( www.isabel28.com ) nosi intrygującą nazwę ''Życie ma się tylko jedno'' i istnieje już od pewnego czasu (sierpień 2009), ale do tej pory pozostawał w ukryciu i, sądząc po znikomej ilości komentarzy, niewiele osób o nim wiedziało. A jest taki fajny i ciekawy. Sami zobaczcie>>>

Są zdjęcia z podróży, ulubione piosenki Isabel (na razie sztuk dwie - jeden filmik wprawdzie nie działa, ale jeśli ktoś lubi Lenny Kravitza, to zapraszamy) oraz oczywiście myśli Isabel . I tu nowość - część jest w języku angielskim.

Z tego wszystkiego nam najbardziej spodobała się urocza fota z Kazimierzem, opatrzona podpisem: ''Gravitation is not responsible for people falling in love. Albert Einstein'' (czyli ''Grawitacja nie jest odpowiedzialna za to, że ludzie się zakochują''). Ach i och i ech. Czekamy na wiersze. Stary blog Isabel znajdziecie TUTAJ>>>

Pamiętacie złoty okres twórczości Isabel?

A z braku nowych, na razie przypominamy wiersz z pierwszego wpisu ( 12.03.2009 ) na starym blogu Isabel [pisownia oryginalna]:

Życie MA się JEDNO

MYślisz

Czujesz

Świat Intryguje cię

jestEś

Marionetką bądź

świadomym Aktorem

Twój Sposób na życie jest twoim wyborem

Nowe wydarzenia Inicjujesz

PostÉpujesz wedle uznania, jesteś sobie sterem

PodejmuJesz decyzje

konsekwencjE ich ponosisz

Do różnych celów Dążysz

wiele dróg, przeszkódpokoNujesz

obranie dobrej drogi,zawsze Owocuje...szczęściem.