Mam Talent: "Narodzie, jest mi wstyd"

Chylińska całowała jej stopy, jury oszalało. Ale nawet to nie pomogło Annie Gogoli... To był bardzo gorący (i ostatni) półfinał Mam Talent.

Zacznijmy od końca. Zacznijmy od tego, kogo NIE zobaczymy w finale. Odpadł największy talent tego odcinka - Anna Gogola . Jurorzy (a zwłaszcza Kuba) są oburzeni tą decyzją.

Pamiętacie dziewczynę ze sklepu metalowego, która w eliminacjach wyszła na scenę w ''białych, pomarszczonych portkach", bluzce w panterkę i niespodziewanie zaśpiewała piosenkę AC/DC? To właśnie ona.

Tylko że teraz na scenie Mam Talent pojawiła się prawdziwa gwiazda. Trzy miesiące po urodzeniu dziecka nie nosi już pomarszczonych portek i wygląda r-e-w-e-l-a-c-y-j-n-i-e. A śpiewa jeszcze lepiej niż wygląda! Charakterystycznym, zachrypniętym głosem wykonała ''Piece of My Heart'' Janis Joplin - i jury oszalało na jej punkcie.

- Śpiewasz tak, że mogę ci stopy całować - stwierdziła Agnieszka Chylińska . Jak powiedziała, tak zrobiła. Podbiegła do sceny i cmoknęła buty Ani Gogoli. Małgosia Foremniak nie chciała być gorsza - wlazła na stół i zagrzewała publiczność.

Ale wszystkie te zachwyty na nic się zdały. Widzom najwyraźniej nie spodobała się Janis Joplin i Anna Gogola nie zakwalifikowała się do trójki najlepszych uczestników. Najostrzej na tę decyzję zareagował rozgoryczony Kuba Wojewódzki - wprost powiedział, że Polacy mają fatalny gust:

Ja tego werdyktu nie rozumiem. Narodzie, jest mi wstyd.

Mamy jednak nadzieję, że Ania da sobie radę, nagra wymarzoną płytę i jeszcze o niej usłyszymy. Trzymamy kciuki!

Najwięcej głosów telewidzów zdobył akordeonista Marcin Wyrostek , na drugim i trzecim miejscu znaleźli się śpiewający Filipińczyk Aleksander Martinez i mistrz w podbijaniu piłki Krzysztof Golonka. Jury wybrało Martineza.

Oto lista wszystkich finalistów II edycji Mam Talent :

*Konrad Czarkowski KONY (show z kukiełkami)

*Dominika Drewniak i Jadwiga Peszko (akrobatyka)

*Michał Kaczorowski KACZOREX (taniec)

*Kruk i Blacha (tancerze/beatboxerzy)

*Marcin Marczewski ''Patenciarz'' (pantomima)

*Alexander Martinez (śpiew)

*Jessica Merstein (śpiew)

*Marcel i Nikodem Legun (śpiew)

*Anna Teliczan (śpiew)

*Marcin Wyrostek (akordeon)

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK

Hal

Więcej o: