iPad: Internauci kpią z nowego produktu Apple

Ledwo się pojawił, a od razu wywołał lawinę... dowcipów.

Cały (no, prawie cały) świat czekał na tę chwilę. Steve Jobs zaprezentował wczoraj najnowszy gadżet firmy Apple - tablet iPad. I się zaczęło...

Nie żartujcie. To naprawdę będzie się nazywać iPad?

Takie pytania wśród internautów pojawiły się jeszcze przed końcem konferencji. Bo nazwa aż sama prosi się, żeby z niej żartować.

Pad w języku angielskim oznacza m.in. podkładkę, blok papieru oraz... tampon lub podpaskę. - Tak, iPad jest mały, lekki i cienki. Ale czy można z tym pływać? - pyta komentator ''Los Angeles Times'' na blogu .

I tak z iPada zrobił się... iTampon . W środę wieczorem dokładnie tak brzmiał trzeci najczęściej komentowany temat na Twitterze . - Czy w Apple pracują jakieś kobiety? - wielu internautów w to wątpi. Błyskawicznie pojawiły się też inne pomysły i problemy:

Czy kolejna wersja iPada będzie ze skrzydełkami?
Czy kobiety będą wysyłać mężów po iPady do sklepu Apple?
iChastityBelt (iPasCnoty) powinien być wyposażony w hasło zamiast klucza

Oczywiście nie mogło również zabraknąć dowcipnych ilustracji iPada: iPad. Jak tampon. Tylko droższy>>

Szybko zapomnimy kpiny z iTampona?

Część komentatorów uważa jednak, że szybko przyzwyczaimy się do nazwy nowego gadżetu i kpiny z iPada skończą się. Ale zapewne iTampon na długo zostanie w pamięci konsumentów.

Zwłaszcza po obejrzeniu skeczu amerykańskiego programu satyrycznego MADtv, który wyśmiewa iPoda. Dodajmy, że został nakręcony na długo zanim Apple w ogóle zaprezentował pomysł nowego produktu!

Lojalnie uprzedzamy - humor zaprezentowany przez komików nie jest najwyższych lotów i oglądacie filmik na własną odpowiedzialność (nie polecamy)>>>

Hal

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK

Więcej o: