"Wprost": Doda pocałowała prezydenta, bo poprosił ją tata?

Czy pocałunek Dody był pomysłem spin doktorów PiS? A może o przekazanie ucałowań prezydenckiej parze poprosił Dodę jej tata? - zastanawiają się dziennikarze ''Wprost''.

Paweł Rabczewski, ojciec Doroty Rabczewskiej, znanej szerzej pod pseudonimem artystycznym ''Doda'', zasłynął przede wszystkim jako kulturysta . Siedmiokrotnie został Mistrzem Polski, zdobywał też medale na Mistrzostwach Świata i Europy. Po zakończeniu kariery sportowej działa w społeczności lokalnej.

Jest radnym Ciechanowskiego Bezpartyjnego Ugrupowania Wyborczego. Nie ukrywa poparcia dla PiS i braci Kaczyńskich. - Uważam, że pan prezydent i jego brat są wielkimi patriotami, tak jak ja radykalnymi w działaniach - wyjaśnia Paweł Rabczewski. Szczególną sympatię czuje do Marii Kaczyńskiej - Tak jak ja pochodzi z Wilna - tłumaczy Rabczewski.

Pojawiły się pogłoski, że ojciec Dody ma zamiar wstąpić do PIS i z jego list startować w nadchodzących wyborach samorządowych. Sam Rabczewski tego nie potwierdza i podkreśla, że najbardziej odpowiada mu rola bezpartyjnego.

Artykuł na ten temat ukaże się w najnowszym tygodniku ''Wprost'' - już w poniedziałek.

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK

Więcej o: