Kamera TV przyłapała bankowca na oglądaniu nagich zdjęć [WIDEO]

W czasie wywiadu NA ŻYWO.

Tak. Należy uważać, co się robi, jeśli w pobliżu znajduje się kamera. Ten pracownik banku w Australii tego nie zrobił - i filmik z jego udziałem jest hitem na YouTube .

Jeden z analityków finansowych banku Macquarie Private Wealth udzielał wywiadu telewizyjnego w australijskiej stacji Channel 7, kiedy jego kolega pozwolił sobie na chwilę relaksu w pracy . I zaczął oglądać rozbierane zdjęcia australijskiej top modelki Mirandy Kerr.

O tym, że jest w ukrytej kamerze zorientował się dopiero pod sam koniec rozmowy analityka z prezenterką. Jak łatwo się domyśleć, ani on, ani bank nie są zachwyceni taką wpadką .

Macquarie stosuje rygorystyczne zasady w miejscu pracy, dotyczące korzystania z urządzeń technologicznych, a sprawa związana z transmisją na żywo w programie Seven News jest przedmiotem postępowania wewnętrznego - czytamy w oświadczeniu banku.

Główny bohater nagrania jest podobno doradcą klienta średniego szczebla. Miał się spotkać z kierownictwem - jego przyszłość jest w tej chwili niepewna. A dział zasobów ludzkich rozesłał do wszystkich 11 500 pracowników banku na całym świecie e-maila z prośbą, aby ''zaznajomili się'' z tą sprawą. Ku przestrodze.

Hal

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK

Więcej o: