"Kim ja jestem?!" Elegancko ubrany mężczyzna znaleziony na plaży

Policja od dwóch tygodni nie jest w stanie ustalić jego tożsamości.

Mężczyzna ma około 30 lat, 182 cm wzrostu i ciemne proste włosy. Znaleziono 12 lutego go nieprzytomnego na plaży w Brighton. Miał na sobie spodnie od garnituru, marynarkę w drobne prążki i kurtkę z kapturem.

Zaginiony znaleziony na plaży Fot. Policja SussexZaginiony znaleziony na plaży Fot. Policja Sussex Zaginiony znaleziony na plaży Fot. Policja Sussex

Fot. Policja Sussex

Gdy odzyskał przytomność nie był w stanie powiedzieć, jak się nazywa i skąd wziął się na plaży. Minęły dwa tygodnie, a policja nadal nie zdołała ustalić jego tożsamości. Podał co prawda dwa nazwiska, ale wszystko wskazuje na to, że je wymyślił.

Ten człowiek doświadczył autentycznej utraty pamięci - powiedział inspektor Roy Apps - Mamy nadzieję, że ktoś zobaczy jego zdjęcie i go rozpozna - dodał.

Gdy tajemniczy mężczyzna został znaleziony, był mocno wyziębiony. Przewieziono go do szpitala. Mimo, że jest już zdrowy, nadal tam przebywa, bo nie wiadomo dokąd miałby pójść.

Miał ze sobą kilka przedmiotów, ale żaden z nich nie pozwolił na identyfikację. Nie miał przy sobie pieniędzy. Nie ustalono jego narodowości, ale mówi dobrze po angielsku, bez wyraźnych naleciałości. Ma jakąś wiedzę o południowo-wschodniej Anglii. Podał dwa nazwiska, niestety zmyślone, ale w dobrej wierze - stwierdził przedstawiciel policji.

Czy ktoś z Was go zna? Policja w Sussex prosi o kontakt pod numerem 0845 6070999 lub z organizacją Crimestoppers Anonymously - tel. 0800 555111 (Telefon kierunkowy do Wielkiej Brytanii 0-044).

Przeczytaj informację na ten temat na stronie policji Sussex>>>

doro

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK

Więcej o: