Chuck Norris ma dziś urodziny! [WIDEO]

Chociaż niektórzy twierdzą, że obchodzi urodziny 367 razy w roku.

Amerykański aktor i mistrz karate, Chuck Norris, obchodzi 70-te urodziny. Jeżeli ktoś nie pamięta kim jest Norris, to przypominamy - to ten człowiek, który potrafi zatrzasnąć drzwi obrotowe i który policzył do nieskończoności . Dwukrotnie.

Chuck Norris urodził się w robotniczej rodzinie w Oklahomie. Po szkole wstąpił do amerykańskich sił powietrznych. Służył w Korei, gdzie poznał karate. Po powrocie do USA stoczył wiele pojedynków i założył własną szkołę walki Chun Kuk Do. Zagrał też w wielu filmach fabularnych. Sławę przyniosła mu rola w "Drodze Smoka ", gdzie wystąpił z Brucem Lee. Od 1993 do 2001 powstawał serial ''Strażnik Teksasu '', który przysporzył mu wielu fanów.

WYBÓR NAJLEPSZYCH SCEN Z UDZIAŁEM CHUCKA NORRISA

Norris jest zagorzałym chrześcijaninem . Należy do kościoła baptystycznego i ma konserwatywne poglądy. W ostatnich prawyborach Partii Republikańskiej poparł byłego pastora Mike'a Huckabee'ego.

Wizerunek twardego faceta sprawił, że w 2005 roku w internecie pojawił się fenomen pod nazwą " Fakty o Chucku Norrisie ", w których opisano jego nadzwyczajne cechy. Dzięki temu świat dowiedział się, że Chuck Norris był na Marsie i dlatego nie ma tam śladów życia. Twórcy faktów ujawnili też, że łzy Chucka Norrisa leczą wiele chorób, nawet raka. Problem w tym, że Chuck Norris nigdy nie płacze. Wiadomo też, że obchodzący 70-te urodziny Chuck Norris nie umrze na atak serca. Jego serce nie jest bowiem tak głupie by atakować Chucka Norrisa.

doro / IAR

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK

Który dowcip jest najśmieszniejszy? Chuck Norris...
Więcej o: