Nicolas Sarkozy i Carla Bruni: "Oboje mają romanse". To koniec?!

Pałac Elizejski stanowczo odmawia komentarza.

Tylko plotki czy coś więcej? Sprawą żyją francuskie media. Pierwsze sugestie, że coś w między małżonkami jest nie tak pojawiły się na Twitterze - donosi ''Daily Telegraph''. W niedzielę sprawą zajęła się gazeta ''Le Journal du Dimanche'' . A potem lawiny już nie dało się zatrzymać.

ZOBACZ ZDJĘCIA BOHATERÓW AFERY>>>

Pierwszą Damę miałoby połączyć bliższe uczucie z młodszym o pięć lat Benjaminem Biolay'em, muzykiem i zdobywcą francuskiej nagrody Victoires de la Musique. 55-letni Nicolas Sarkozy z kolei ma szukać ukojenia w ramionach 40-letniej Chantal Jouanno, minister ds. ekologii i francuskiej mistrzyni karate.

Serwis suchablog.com twierdzi, że 42-letnia Carla Bruni-Sarkozy i Biolay przyjaźnią się już od lat, a obecnie... Pierwsza Dama nawet nieoficjalnie mieszka w paryskim apartamencie muzyka.

To jest plotka, która może przerodzić się w historię roku. (...) Zaczęła się na Twitterze, a teraz jest na wszystkich blogach i stronach internetowych - napisał tygodnik ''Le Journal du Dimanche''.

Informacje o romansach Bruni i Biolay'ego oraz Sarkozy'ego i Jouanno podają również inne serwisy informacyjne, mi.n.: Yahoo News France , Le Post, Agoravoxtv , a nawet telewizja informacyjna i-Tele.

Carla Bruni i Benjamin Biolay - fot. AP

Carla Bruni-Sarkozy i Benjamin Biolay - fot. AP

Sugestie o kryzysie w małżeństwie prezydenta Francji przebiły się poza wąski kręg magazynów plotkarskich po raz pierwszy od października 2007 roku, czyli od pierwszego spotkania Bruni i Sarkozy'ego.

TAK TO SIĘ ZACZĘŁO: SARKO I CARLA W DISNEYLANDZIE>>>

- Monogamia łatwo mnie nudzi - to zdanie ostatnio często pada z ust Pierwszej Damy, zauważają francuskie media. Czy to oznacza koniec? Rzecznik prezydenta Sarkozy'ego ''absolutnie odmówił jakiegokolwiek komentowania'' plotek na ten temat.

Hal

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK

Więcej o: