Niespodzianka pod lodem czy młot Nelli Rokity? Wybierz news tygodnia [GŁOSUJ!]

Konkurencja jest ostra.

W ubiegłym tygodniu triumfował obchodzący 70. urodziny Chuck Norris (52 proc. ). Co Wam się najbardziej podobało w tym tygodniu? Oto nasi kandydaci:

1. Niespodzianka 180 m pod lodem. Nie dociera tam żadne światło. Naukowcy zakładali, że tak głęboko pod lodem Antarktydy NIC nie ma prawa przetrwać. A jednak... Kiedy zobaczyli stworzenie podobne do krewetki ''po prostu oszaleli''. CZYTAJ>>>

2. Młot udarowy Nelli Rokity. Po co? - Doradzono mi ten młot, bo będzie robił dziury w ścianach. I przebijał beton - tłumaczy się w rozmowie z Superakiem posłanka PiS. A to tylko jeden z nietypowych zakupów ze środków na wyposażenie biur poselskich, na jakie zdecydowali się posłowie.

CZYTAJ>>>

3. Idealny plan dnia. O 6. rano seks, o 16. zastrzyk. Tak w skrócie wygląda idealny plan dnia, który opracowali naukowcy. ''Seks TAK!! Zastrzyk NIE!!!'' - postuluje drobne poprawki w rozkładzie dnia czytelnik xxx .

CZYTAJ>>>

4. Pies adoptuje lwa. To zdjęcie mówi samo za siebie. Lew-sierotka i troskliwa suka, która przygarnęła maleństwo. ''Psinego nobla dla suczki'' - apeluje czytelniczka lwica . Zgadzasz się z tą opinią?

CZYTAJ>>>

5. Jacek Kurski jak Struś Pędziwiatr. Prawda, jacy podobni? Europoseł PiS nie wydaje charakterystycznego dźwięku ''Bip-bip'' - poza tym wszystko się zgadza. Prędkość na drodze mają podobną, stosunek do przepisów drogowych również. Ale nie wszystkim takie porównania się podobają. ''Profanacja strusia, jak można było?'' - pyta lolo . Też się nad tym zastanawiamy - jak można było? CZYTAJ>>>

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK || WYKOP

Wybierz news tygodnia - głosuj! [Kliknij na zdjęcie, żeby dowiedzieć się więcej]
Więcej o: