Skąd Bronisław Komorowski czerpie informacje? Odpowiedź

Podpatrzyli to wścibscy (jak zwykle) fotoreporterzy.

Ważna konferencja prasowa w Sejmie, pełniący obowiązki prezydenta Bronisław Komorowski zapowiada powołanie Rady Bezpieczeństwa Narodowego i... Tak, nawet Bronisław Komorowski korzysta z Wikipedii.

Kandydat PO na prezydenta na konferencji pojawił się z egzemplarzem Konstytucji - a z niej wystawał wydruk z notatkami o Radzie Bezpieczeństwa Narodowego. Wydruk z Wikipedii. Wszystkim, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę tak jak pan marszałek, polecamy zajrzeć tutaj (ze znalezieniem tej strony nie powinno być problemów ).

''Należy sięgać do wszelkich źródeł"

Pan marszałek niespodziewanie odniósł się do kłopotliwego zdjęcia z Wikipedią. W czasie spotkania ze studentami na Uniwersytecie Śląskim (a jak powszechnie wiadomo studenci należą do największych fanów internetowej encyklopedii) powiedział tak:

BRONISŁAW KOMOROWSKI O WIKIPEDII - POSŁUCHAJ>>>

(dźwięk za Radiem TOK FM)

- Bezpośrednio po tej konferencji któryś z dziennikarzy zauważył, że z Konstytucji Najjaśniejszej Rzeczpospolitej wystawał ten dokument, który jest wydrukiem z Wikipedii. To wywołało podobno lekką konsternację [potwierdzamy - red .], jak można sięgać po tego rodzaju źródło wiedzy i informacji - mówił marszałek.

Ale Bronisław Komorowski nie miał najmniejszych wątpliwości: - Należy sięgać do wszelkich źródeł wiedzy i informacji.

I ogłosił konkurs: kto zada pierwsze pytanie, ten dostanie wydruk z Wikipedii o Radzie Bezpieczeństwa Narodowego.

Hal

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK || WYKOP

Więcej o: