Sobota. Imieniny kota. Z kotem - niezwykłym szczęściarzem

Kotka nazwana Amelia miała niezwykłe szczęście. Przeżyła upadek z 20 metrów.

Kobieta jadąca mostem Allen Street Bridge w Kelso w stanie Waszyngton zauważyła, że z komory silnika ciężarówki przed nią wypadł... kot. Mimo, że ruch był spory, zwierzęcia nie przejechał samochód. Poobijany zwierzak przeturlał się i spadł z mostu. Kobieta jechała z dwójką małych dzieci - Były przerażone - opowiada Rich Falk z lokalnego oddziału Humane Society, organizacji zajmującej się w Stanach opieką nad zwierzętami.

Kobieta zjechała z mostu, udało jej się znaleźć kota i zadzwoniła po pomoc. Fakl, który odebrał od niej ranne zwierzę i przewiózł do weterynarza, mówi, że ''to cudowny kot, który po prostu miał koszmarny dzień''. - Kotka spadła z 20 metrów. Ciężko uwierzyć, że to przeżyła - dodaje szef HS w hrabstwie Cowlitz, Rick Johnson.

Weterynarz opatrzył złamaną nogę, dał kotce środki przeciwbólowe i trafiła do rodziny zastępczej - pozostanie tam dopóki nie znajdzie nowego właściciela. Kotka ma około 3 lat. Żeby upamiętnić jej straszną przygodę nazwano ją Amelia - tak jak Amelia Earhart, pierwsza kobieta, która przeleciała samolotem Atlantyk.

doro

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK || WYKOP

Więcej o: