Hiszpania wygra półfinał z Niemcami. Ośmiornica to wie

Jej prognozy w czasie mundialu w RPA sprawdzają się w 100 procentach.

Chcesz poznać wynik meczu? Zapytaj Paula. W półfinałowym meczu futbolowych mistrzostw świata Hiszpanie pokonają Niemców. Przewidziała to niemiecka ośmiornica, która - zdaniem jej właścicieli - ma zdolności paranormalne.

ZOBACZ ZDJĘCIA OŚMIORNICY O PARANORMALNYCH ZDOLNOŚCIACH>>>

Obserwowana i fotografowana ze wszystkich stron ośmiornica ma na imię Paul. Urodziła się w Anglii, ale mieszka w niemieckim Oberhausen. Przed meczami do jej akwarium spuszczane jest pożywienie w dwóch plastikowych pudełkach ozdobionych narodowymi flagami drużyn piłkarskich. Paul mackami sięga do jednego z pojemników i w ten sposób wybiera potencjalnego zwycięzcę meczu.

Niemcy, dla których Paul stał się celebrytą, są zaniepokojeni, że wybór padł na Hiszpanię. Niektórzy nie wierzą w paranormalne zdolności zwierzęcia. Ale zwierzę prawidłowo wskazało wyniki meczów Niemców z Australią, Ghaną, Anglią i Argentyną.

Tak Paul przewidział wynik meczu Anglia-Niemcy (fot. AP)

Na pocieszenie wszystkim fanom niemieckiej drużyny przypomnijmy, co Paul zrobił w czasie mistrzostw Euro 2008. Wtedy również doszło do meczu Niemcy-Hiszpania. Paul wskazał na Niemców jako na zwycięską drużynę. Pomylił się. Wygrali Hiszpanie 0:1.

Pracownicy miejscowego ośrodka życia wodnego przypominają również, że Paul ma ogólną skuteczność przewidywania rzędu 70% procent - ale w czasie MŚ 2010 jest nieomylny. Paul jest poza tym znacznie skuteczniejszy niż inni jego rzekomo paranormalni konkurenci, hipopotam Petty i małpa Anton z zoo w mieście Chemnitz.

A Wy jak obstawiacie? Kto wygra mecz Hiszpania-Niemcy?

Hal / IAR

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK || WYKOP

Więcej o: