Wygrali sporo pieniędzy. Szukają ich

Nie graliście przypadkiem w loterii w Wielkiej Brytanii? Milion funtów czeka.

Loteria EuroMillions poszukuje właściciela losu uprawniającego do odebrania 1 mln funtów, a brytyjskie Lotto - szczęśliwca, który wygrał ok. 200 tys. funtów. Oba losy zakupiono w hrabstwie Bradfordshire - podał w czwartek dziennik "The Independent".

Operator EuroMillions, firma Camelot, zachęca również graczy spoza hrabstwa do sprawdzenia, jaki kod widnieje na ich losach, które podlegały losowaniu z 9 lipca. Właściciel losu z kodem ZSW270497 ma czas do 5 stycznia 2011 roku, by zgłosić się po wygraną. Jeśli tego nie zrobi, pieniądze trafią na konto funduszu charytatywnego Loterii Narodowej (National Lottery).

Drugi szczęśliwiec 3 lipca wytypował w Lotto sześć z siedmiu zwycięskich liczb: 8, 31, 37, 43, 44, 48 i 14. - Desperacko poszukujemy obu tajemniczych posiadaczy losów, aby wręczyć im ich wygrane - te niesamowite nagrody mogłyby znacząco wpłynąć na ich życie - powiedział Rzecznik Loterii Narodowej. - Szampan już się chłodzi , a my trzymamy kciuki za to, że szczęśliwcy się ujawnią - dodał rzecznik Camelot.

Graczom radzi się, by sprawdzili, czy zagubiony los nie zapodział się w kieszeniach ubrań, portfelach czy w zagięciach kanapy. W loterii EuroMillions udział mogą brać również osoby spoza Wysp Brytyjskich.

doro/ PAP

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK

Więcej o: