Kamasutra w formie... audiobooka

Tego dzieła raczej reklamować nie trzeba, ale wydawca zachwala: ''to doskonałe połączenie starożytności z nowoczesnością''.

Starożytny poradnik sztuki miłosnej ma już ponad 1400 lat, ale wciąż powstają nowe wydania. Teraz Kamasutrę opublikowano jako... audiobook. Niestety - w języku, który raczej nie jest uznawany za najbardziej zmysłowy - po angielsku.

Kamasutrę przeczytała brytyjska aktorka Tanya Franks. - Gdy mnie poproszono o nagranie Kamasutry miałam tremę, ale byłam też bardzo podekscytowana. Podczas nagrań trema przeszła, to była świetna praca. Jedyne czego brakowało, to papieros ''po'' - opowiada aktorka.

Można też użyć audiobooka jako poradnika, który pozwoli nam rozwinąć swoje umiejętności w sypialni. Bez potrzeby przerywania igraszek, żeby zajrzeć do książki. ''The Kama Sutra'' na mp3 można kupić online za 8.99 funtów . Kamasutra została przetłumaczona na angielski w XIX wieku i ukazała wielokrotnie, między innymi w wersji ''Dla żółtodziobów'' i z rozkładanymi ilustracjami ('' Pop-up book ").

doro

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK

W jakim języku chciałbyś posłuchać Kamasutry?
Więcej o: