"Jarek, pier***sz! Nie było cię tam!" Na pewno nie było? [WIDEO]

Internauci odkurzyli filmik, który na YouTube pojawił się (proroczo?) prawie dwa lata temu.

Zobaczcie sami:

- Nawet małe dziecko wie, że za tłumami na ulicy, strajkami w Stoczni Gdańskiej i powstaniem Solidarności stał jeden, skromny człowiek: Jarosław Kaczyński ! - tłumaczy z entuzjazmem głos zza kadru.

Dla wielu internautów przypomnienie tego "nagrania" jest najlepszą puentą wystąpienia prezesa PiS podczas obchodów 30. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych w Gdańsku. Wystąpienie, które poruszyło wielu - nie tylko Henrykę Krzywonos (dla zainteresowanych - pełna treść TUTAJ ).

Przypomnijmy: legendarna działaczka Solidarności "nagadała" wówczas prezesowi PiS - i w ciągu dwóch dni ''polubiło'' ją za to ponad 38 tys. osób na Facebooku (i liczba ta stale rośnie). Teraz kolejną gwiazdą sieci jest Władysław Frasyniuk i jego słynne już ''Jarek, pier***sz! Nie było cię tam'' (tak Frasyniuk skomentował wczoraj w TVN24 wystąpienie Kaczyńskiego).

I błyskawicznie powstała dedykowana mu grupa na Facebooku (na razie ponad 800 fanów). - Jest Pan moim kolejnym bohaterem w tym tygodniu (zaraz po Pani Henryce) - pisze na FB Natalia. - Brawo, Panie Władku! Krótko, zwięźle i na temat - dodaje Maciej.

Hal

TEŻ JESTEŚ NA FACEBOOKU? DOŁĄCZ DO FANÓW DESERU>>>

Więcej o: