Szaleństwo na widowni w programie Oprah Winfrey [WIDEO]

Myśleli, że będą uczestniczyć w programie o medytacji.

ZOBACZ MINY ZDUMIONYCH FANÓW OPRAH >>>

Show Oprah Winfrey każdego tygodnia przyciąga przed telewizory ponad 20 milionów Amerykanów. Mówi się, że prowadząca jest najbardziej wpływową kobietą w całych Stanach Zjednoczonych, i że to dzięki niej Barack Obama zaczął się liczyć jako kandydat na prezydenta. Posiada także gigantyczny fanklub.

Trzystu najwierniejszych członków klubu - najczęściej oglądających, zajmujących regularnie miejsca na widowni i stale komentujących show - zostało zaproszonych na specjalną odsłonę poświęconą medytacji.

Jak się jednak okazało, techniki relaksacyjne były tylko przykrywką dla specjalnej odsłony cyklu "Favorite Things" (ang. ulubione rzeczy ) w których celebrytka rozdaje publice drogie prezenty. Jednak "Ultimate Favorite Things" (ang. najbardziej ulubione rzeczy ) wywołało wśród zgromadzonych prawdziwy wybuch euforii.

Oprócz biżuterii Judith Ripka, swetrów, lustrzanki cyfrowej firmy Nikon i złotych zegarków Oprah ufundowała swoim najwierniejszym fanom... przelot w klasie biznesowej liniami United Airlines, z którego przesiądą się na rejs gigantycznym, luksusowym promem Allure of the Seas.

Może ma to w sobie sporo z bizantyjskiego przepychu, ale i tak jest to niesamowity ukłon w stronę swoich fanów. I wywołuje niesamowite reakcje - która z nich waszym zdaniem była najlepsza?

KDC

TEŻ JESTEŚ NA FACEBOOKU? DOŁĄCZ DO PONAD 3000 FANÓW DESERU>>>

Która mina podoba wam się najbardziej?
Więcej o: