CYTAT DNIA. Z literkami "H", "K", "I", "S", "Y", "O". ODPOWIEDŹ

Odsłaniamy wszystkie literki.

Nie myślcie, że jesteśmy złośliwi. Naprawdę liczyliśmy na to, że odgadniecie. Jednak nawet mimo odsłonięcia dodatkowej literki cytatu dnia nie udało się rozpoznać nikomu. Obiecaną nagrodę - płytę DVD - dostanie wiec zwycięzca kolejnej odsłony naszej zabawy.

Dziękujemy wszystkim za odpowiedzi. Najbliżej byli gryzelda-55 ("To suchotnik, co nie kaszle, a typ suchotnika" ) oraz grogik1 ( "Bo błahostek to nie pisano o mym wychowanku" ) . W obu przypadkach wszystko się zgadza - oprócz nadprogramowego "O". Tak czy siak - gratulujemy inwencji. A cytat... pochodzi z usta Ludwika Dorna.

Z wywiadu we ''Wprost'' . Pytanie dotyczyło obecnej sytuacji w PiS - a Ludwik Dorn tłumaczył, dlaczego nie wypowiada się o wewnętrznych sprawach PiS. - Nie jestem w PiS. To jest muchotłuk, ja nie jestem w tym muchotłuku - stwierdził.

fot. Wprost

fot. za Wprost

PS Warto na koniec dodać, że

''Muchotłuk''

jest tytułem etiudy Marka Piwowskiego (reżysera ''Rejsu''). Jest to film ''ukazujący polską rzeczywistość

z perspektywy podrzędnej restauracji. Filmowane postacie piją alkohol, flirtują, sprzeczają się o rzeczy znaczące i nieważne, prowadzą dysputy na temat wojny, ojczyzny, spraw codziennych''.

Więcej o: