Kamera Google Street View uchwyciła poród (?) na ulicy

Dowcip? Sensacja internetu z pewnością.

Zdjęcie krąży po Facebooku , Twitterze, blogach i portalach; trafiło nawet do niemieckiej telewizji. I wszędzie wzbudza gorącą dyskusję: żart czy..? W końcu różne BARDZO dziwne rzeczy można znaleźć na Google Street View . Ale czegoś takiego jeszcze nie było.

Na jednej z ulic Wilmersdorfu (na przedmieściach Berlina) leży kobieta w trakcie porodu, nad nią pochyla się mężczyzna z noworodkiem w ramionach. Obok siedzi druga kobieta i podtrzymuje głowę rodzącej. W pobliżu stoi zaparkowany w pośpiechu samochód z otwartymi drzwiami.

Poród (?) na Google Street View (fot. za gizmodo.com)

Poród (?) na Google Street View (fot. za gizmodo.com)

Tego zdjęcia na Google Street View już nie ma - Google zastąpił je innym . Ale dyskusją w internecie trwa. W pobliżu miejsca, gdzie miał odbyć się ''poród'', znajduje się szpital - jak zapewnia jeden z czytelników serwisu Gizmodo, pracownicy placówki nic nie wiedzą o narodzinach.

Nic nie zauważyli również pracownicy agencji reklamowej, która znajduje się w budynku, uchwyconym na zdjęciu. Ale na pewno muszą sobie gratulować wyjątkowo udanej kampanii viralowej. Zagadka porodu na Google Street View pozostaje niewyjaśniona. A w dyskusji głos zabrali również przedstawiciele niemieckiego Google - na Twitterze zapewniają, że zdjęcie to... tzw. fake. Rozczarowani?

Hal

TEŻ JESTEŚ NA FACEBOOKU? DOŁĄCZ DO PONAD 4000 FANÓW DESERU>>>

Więcej o: