"Mamo, powiedz jak żyć!": Kwaśniewska pyta Kwaśniewską

Czy to jeszcze szczerość, czy już emocjonalny ekshibicjonizm?

Wczorajszy wywiad Jolanty Kwaśniewskiej z córką Olą wprawił nas w niemałe osłupienie. Zastanawialiśmy się z trwogą: jaka będzie konwencja wywiadu? czego będą dotyczyć pytania? jak młoda dziennikarka poradzi sobie rozmawiając z mamą?

Niestety, odpowiedź trochę nas przerosła. Okazało się, że VIVA opublikowała typowy, ckliwy tekst . Aleksandra Kwaśniewska wchodzi w nim w rolę zapatrzonej w mamę dziewczynki, która właśnie teraz, na łamach czasopisma kobiecego postanawia szczerze z nią porozmawiać.

"Nie masz pojęcia, jak wiele jest pytań, których Ci jeszcze nie zadałam" - pisze młoda dziennikarka. Pewnie tak jest, ale czy są to pytania które powinno się wypowiadać przed tysiącami czytelników? Okazuje się, że tak. Ola chciała się dowiedzieć o mamie tego... które z jej rodziców miało na nią większy wpływ. I czy praca to jej zdaniem cel, czy środek.

Ola Kwaśniewska, Jolanta KwaśniewskaOla Kwaśniewska, Jolanta Kwaśniewska screen z magazynu "Viva" nr-24(360) 25 listopada 2010

Obawialiśmy się, że wywiad okaże się pokazem emocjonalnego ekshibicjonizmu w wykonaniu pań Kwaśniewskich. Na szczęście pokazały (w przypadku Jolanty nie jest to pierwszy raz ), że nie zamierzają dzielić się z czytelnikami swoją prywatnością - tekst okazał się do bólu sztuczny. Bo ciężko uwierzyć, że pytaniem, które Ola zawsze chciała zadać swojej mamie było "Czy czujesz się ikoną stylu?"

KDC

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK

Wybierz najbardziej intrygujące pytanie Oli: