Od bójki z policjantem do milionerki. Niezwykła kariera

Straciła dwa zęby, ale zyskała imperium mody.

Kariera Leah McSweeney zaczęła się w 2002 roku. Dziewczyna wdała się w uliczną bójkę. Zainterweniowała, gdy policjant uderzył jej znajomego na nowojorskiej ulicy w nocy przed klubem Hammerstein Ballroom. Podczas awantury rzuciła o ziemię butelką. Policjant zdzielił ją w twarz i wybił dwa zęby. Na dodatek trafiła do aresztu. Niefortunne zdarzenie okazało się bardzo brzemienne w skutki...

Dwa lata później miasto wypłaciło jej 75 tys. dolarów odszkodowania.  Leah McSweeney świetnie wykorzystała tę szansę i założyła firmę odzieżową Married to the MOB (Poślubiona mafii), promującą ostry, uliczny styl. Koszulki z nadrukami ''Super Bitch'' (czego chyba nie trzeba tłumaczyć) lub ''Men are the new women'' (Mężczyźni to nowe kobiety) mówią same za siebie. Rynek potrzebował zastrzyku nowej, agresywnej energii.

W 2007 roku McSweeney sprzedała część udziałów w firmie i została milionerką . Rezydentka 65. piętra Empire State Building nie straciła jednak swojej niepokornej postawy. Próbowała ostatnio znaleźć sobie drugą połowę, ale uznała, że panowie z wyższych sfer to nie jej bajka.

Teraz samotnie wychowuje córkę, skupia się na karierze, śmiało patrzy w przyszłość i zapewne dziękuje w duchu pewnemu policjantowi za wybicie zębów.

TEŻ JESTEŚ NA FACEBOOKU? DOŁĄCZ DO FANÓW DESERU>>>

Więcej o: