CYTAT DNIA. Z literkami "Z", "W", "L", "K". ODPOWIEDŹ

I wszystko rozświetlone jasne.

Tym razem problem z prawidłowym rozwiązaniem był, a jakoby go nie było. Pomijając błędne, interesujące i przyjemnie zaczepne "Przywieźlimy zwoje śląskiej na banket skolędą! hej!" (agul ) oraz błędne i wstrząsające "Przywalona lwicy plackiem, aż stękła skulona" (też agul ), wszyscy byliście blisko. A zgadła Gryzelda-55 (Alzę , która też zgadła, ale później, pozdrawiamy).

Cytat dnia znaleźliśmy w serwisie Polki.pl. Czytamy, czytamy, a tam politycy opowiadają o planach na Sylwestra. Czytamy dalej. Kluzik-Rostkowska mówi, że nie lubi "sztuczności i sylwestrowych pląsów". Standard. Kidawa-Błońska chce spędzić tę noc "z najbliższymi". Standard i nuda. Czytamy dalej siłą rozpędu, aż tu nagle Beata Kempa. Beata Kempa w wydaniu melancholijno-liryczno-poetycznym. Beata Kempa, która... przeczytajcie:

Jak co roku w Zakopanem. To bardzo spokojne miejsce na końcu świata. Nowy Rok witam na świeżym powietrzu z góralami, obserwuję sztuczne ognie, które rozświetlają swoim blaskiem tę piękną okolicę. Tak też będzie w tym roku.

Więcej o: