Superszybki raper robi furorę na YouTube. Kto to jest?

To pytanie zadają sobie internauci na Wykopie, Buzzfeedzie i Twitterze.

Wyrzuca z siebie słowa z prędkością karabinu maszynowego. Wspomaga się tylko obecnością kota i klasycznym, oszczędnym beatem. Młody, biały raper wzbudza zainteresowanie na całym świecie. Nie pozuje, nie odstawia fuszerki, nie śpiewa o życiu na ulicy. Kim jest?

 

Wbrew temu, co napisał jeden z internautów w serwisie Buzzfeed, nie jest on amatorem. Nazywa się George Watsky, i zasłynął m.in jako zwycięzca slamów poetyckich . Występował także w telewizji HBO i FOX oraz nagrał płytę (zatytułowaną "Watsky"). Biorąc pod uwagę, że opublikował swój kawałek na swoim koncie na YouTube , podpisał go i podał link do swojej strony domowej, nie jesteśmy sobie w stanie wytłumaczyć czemu został on wzięty za "nieznaną" gwiazdę Internetu.

(fot. Facebook)

Wy też możecie "polubić" wykonawcę na Facebooku. (fot. Facebook.com)

Pozowane na amatorskie nagranie jest klasycznym zagraniem viralowym, mającym zwrócić uwagę na osobę autora. Trzeba jednak przyznać, że chłopak jest utalentowany i nie ma co się wstydzić takiej promocji. Tym bardziej, że ewidentnie się opłaca - jego profil na Facebooku "polubiło" już 15 tys. osób, a nagranie obejrzały już prawie 2 miliony.

Więcej o Watskym możecie przeczytać na jego stronie domowej.

Red. K.

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK

Więcej o: