Ibisz słabszy niż powtórki filmów

Była wielka kampania, były wielkie pieniądze, był boski Krzysztof. Niestety, nie wystarczyło.

Program "7420 Milion od zaraz" miał wszystko, by stać się hitem. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna. Jak podają wirtualnemedia.pl , pierwszy odcinek nadawanego w niedzielne popołudnia show oglądało 1,31 mln widzów. Lepsza była i TVP1, i TVP2. Z odcinka na odcinek wyniki spadały coraz bardziej. Tym sposobem Ibisza zobaczymy jeszcze tylko dwa razy. Później Polsat zacznie nadawać powtórki filmów.

5 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIEDZIELIŚCIE. O IBISZU >>>

Z jednej strony można czuć smutek, bo Krzyś Ibisz taki ładny i nie będzie już można na niego popatrzeć. Z drugiej strony bardzo się cieszymy, ponieważ oznacza to, iż Polacy mają jednak świadomość niebywałej kiczowatości tego programu.

Poprzedziła go jedna z największych akcji promocyjnych na antenie Polsatu. Zaangażowano naprawdę wszystkich - od pogodynka, przez gwiazdy seriali, po prowadzących "Wydarzenia". Oto jeden z pamiętnych spotów:

 

Głównym zadaniem uczestników "7420 Milion od zaraz" było udowodnienie, iż to właśnie jemu czy jej należy się główna nagroda. Nie chcemy kpić z ludzkiej krzywdy, ale ta coniedzielna licytacja była co najmniej irytująca.

Ciekawe, co dalej z Ibiszem. Można być spokojnym - z takim wyglądem i doświadczeniem na pewno szybko znowu o nim usłyszymy.

TEŻ JESTEŚ NA FACEBOOKU? DOŁĄCZ DO FANÓW DESERU>>>

Więcej o: