Blond Ksenia podbiła serce rolnika Marcela

Polka na ustach całej Holandii. O co chodzi?

O bijący rekordy popularności w Holandii program "Boer zoekt vrouw" , czyli rolnik szuka żony. W każdej odsłonie show kilku farmerów - kobiety i mężczyźni - wybierają spośród 5 kandydatów i kandydatek swojego przyszłego towarzysza życia. Finału obecnej edycji jeszcze nie było, ale wśród niderlandzkiej Polonii niesamowite zamieszanie wywołał fakt, iż jeden z panów, Marcel, postanowił wybrać naszą rodaczkę, Ksenię. Informacja wyciekła na Twitterze i szybko podchwyciły ją Internet oraz prasa.

fot. za boerzoektvrouw.kro.nl

Według doniesień sąsiadów, Ksenia już zamieszkała z Marcelem na jego ziemniaczanych włościach i podobno nawet spodziewają się dziecka. Czy to rzeczywiście prawda, przekonamy się za kilka tygodni. Wtedy zostanie wyemitowany ostatni odcinek show. Do tego czasu ani Ksenia, ani Marcel nie mogą zdradzić wyniku finału.

Z krótkiego wywiadu zamieszczonego na oficjalnej stronie programu możemy się dowiedzieć, iż Ksenia ma syna, Marcel ujął ją czułością, w czasie ślubu chce mieć przy sobie przyjaciół i najbardziej lubi pić różowe wino.

Sto lat młodej parze!

 
Więcej o: