Gazety opublikują bunga bunga Berlusconiego

W każdej chwili we włoskiej prasie mogą ukazać się kompromitujące zdjęcia nagiego premiera Silvio Berlusconiego w otoczeniu młodych kobiet - ujawniły media. Jeden z lewicowych dzienników wyraził opinię, że zdjęcia te mogą zmienić historię kraju.

Gazeta "Il Fatto Quotidiano" w artykule zatytułowanym "Licytacja fotografii" ujawniła dzisiaj, że zdjęcia oraz film wideo, dokumentujące "gorące zabawy" w mediolańskiej rezydencji szefa rządu, Arcore osiągnęły astronomiczną cenę i obecnie są przedmiotem negocjacji w sprawie ich zakupu. Na sprzedaż zostały zaś wystawione przez niektóre uczestniczki rozwiązłych przyjęć, nazywanych "bunga bunga" .

Wszystko wskazuje na to, że zdjęcia "nagiego króla" zostaną opublikowane w sobotę - sugeruje dziennik. Dodaje, że potwierdziłyby one niektóre zeznania oraz wiadomości o tym, co działo się w domu Berlusconiego, uzyskane w rezultacie założenia podsłuchów na wniosek prokuratury, prowadzącej dochodzenie w sprawie prostytucji z udziałem nieletnich.

Dziennik nazywa fotografie "śmiertelną bronią", która "obróci w pył publiczny wizerunek Berlusconiego". Swoją drogą ciekawe, kogo tym razem gościł Berlusconi, bo Topolankowi wizyta u premiera Włoch do tej pory odbija się czkawką.

Gazeta Blesk, okładkaGazeta Blesk, okładka Gazeta Blesk, okładka

Wydawane przez rodzinę premiera "Il Giornale" nazywa dziennikarzy, piszących o jego zdjęciach "terrorystami" i "przyjaciółmi prokuratorów". "To perwersyjna gra. To terroryzm" - ocenia autor komentarza, który jednocześnie stara się zbagatelizować znaczenie tej zapowiadanej publikacji, gdyż jego zdaniem nie wniosłaby ona nic nowego.

źródło: PAP

126. urodziny? Księga Rekordów Guinnessa nie wierzy >>>

Więcej o: