Piękna Polka sensacją Tygodnia Mody. "Najbardziej pożądana"

Żeby nie było, że ciągle naśmiewamy się z modelek - prezentujemy piękną kobietę, która nie wywraca się na wybiegu, a wręcz przeciwnie - dzięki swoim wdziękom promuje Polskę za granicą. Jedna z 10 najlepszych nowych twarzy magazynu 'Elle', Monika Sawicka!

Jest jedyną przedstawicielką naszego kraju na ekskluzywnej liście, która ukazała się przy okazji dorocznego Tygodnia Mody w Nowym Jorku. Z okazji tego wydarzenia wybrano 10 najlepiej zapowiadających się młodych modelek, którym fachowcy 'Elle' wróżą światową karierę.

Słynna lista jest sygnałem dla branżowców, że dziewczyny warto zatrudnić teraz, póki jeszcze nie kosztuje to milionów dolarów. Niedługo mogą pracować dla najbardziej znanych agencji modelek.

Piękna modelka była hitem tegorocznego Tygodnia Mody. (fot. materiały promocyjne)

Jak powiedział Angus Munro, jeden z jurorów odpowiedzialnych za listę:

Szukaliśmy takich, które mają świetne włosy i skórę, chód i dobre ciało, osobowość i coś nieuchwytnego w oczach. (...) Które będą się wyróżniać na tle innych.

Do tej pory Monika Sawicka (178 cm wzrostu) została wybrana na twarz wiosennej kampanii reklamowej marki dSquared2. W czasie Tygodnia Mody była podobno sensacją - skupiona na niej uwaga mediów szybko sprawiła, że modelka stała się powszechnie znana.

Cóż, pani Monice życzymy dalszych sukcesów, i liczymy na to, że szybko usłyszymy o niej ponownie. Zawsze robi się nam miło, gdy słyszymy, że uroda naszych kobiet została doceniona w wielkim świecie.

TOP 10 najlepszych upadków modelek>>

Więcej o: