Przypadek czy przeznaczenie? Poznali się 14 lat po zrobieniu tego zdjęcia

Małżeństwo z Wielkiej Brytanii dokonało niesamowitego odkrycia. Znalazło wakacyjne zdjęcie, na którym zupełnym przypadkiem znaleźli się oboje jako 4-letnie dzieci. Poznali się dopiero wiele lat później.

Wyobrażacie sobie sytuację, że pokazujecie ukochanej osobie zdjęcia z dzieciństwa i nagle on lub ona krzyczy: przecież to ja! Dokładnie to przydarzyło się Mandy i Rayowi Knaggs.

Obydwoje jako dzieci spędzali w 1965 roku wakacje w miejscowości Filey wraz ze swoimi rodzinami. Rodzice Mandy, robiąc zdjęcie swoim córkom, przypadkiem uwiecznili również chłopca, który za kilka ładnych lat miał zostać ich zięciem. Oczywiście nie mieli o tym pojęcia.

Później historia jeszcze bardziej splotła ich losy. Okazało się bowiem, że mieszkali w jednej miejscowości i to bardzo blisko siebie.

- Przez te wszystkie lata dzieliło nas kilka ulic, ale chodziliśmy do innych szkół - mówi Mandy. Kobieta wspomina również te konkretne wakacje - W zasadzie to nawet ich nie pamiętam. Mama albo tata zrobili to zdjęcie, ale prawie nas na nim nie widać. Można zobaczyć mnie i głowę mojej siostry, ale na pierwszym planie jest Ray.

fot. za dailymail.co.uk

fot. za dailymail.co.uk

Poznali się dopiero w 1979 roku w miejscowym klubie, a 6 lat później wzięli ślub. Obecnie są rodzicami 5 dzieci.

Ray był zszokowany odkryciem i stwierdził, iż musiała zadziałać jakaś siła wyższa. Mandy nie wierzy w przeznaczenie, ale w tym wypadku przyznaje rację mężowi. Zdecydowanie coś w tym jest.

Zobacz polityków, którzy pokazali klatę>>

Więcej o: