Platforma spełnia obietnice. Wprowadza cenę liniową: 5zł!

Na ulicach miast w całej Polsce pojawiły się billboardy promujące nowy program gospodarczy Platformy Obywatelskiej. Jacek Rostowski proponuje ujednolicić ceny wybranych produktów. W pierwszej fazie projektu planuje ustalić je na poziomie 5 zł.

Na ulicach miast w całej Polsce pojawiły się billboardy obwieszczające pierwszy sukces na drodze do wyrównania szans konsumentów.

- Platforma Obywatelska wycofała się z pomysłu wprowadzenia podatku liniowego 3 razy 15%, ale nie zrezygnowała z samej idei liniowości. Dzięki naszym staraniom cena za litr benzyny, kilogram chleba i kilogram cukru ustabilizowały się na poziomie 5 zł.

Wprowadzenie zasady 3 razy 5 zł jest pierwszym etapem długofalowego projektu rządu. Minister gospodarki Jacek Rostowski zapowiada, że jeśli Platforma utrzyma się przy władzy do końca roku 2012, uda się jej spełnić obietnice sprzed czterech lat i ustanowić cenę liniową na poziomie 15 zł.

Wśród opozycji pojawiły się głosy sprzeciwu wobec promocyjnej kampanii Platformy. Posłowie PiS i SLD krytykują rząd za przypisywanie sobie sukcesu, na który nie mógł mieć wpływu.

PS Zdjęcie pochodzi ze strony nicek.nowyekran.pl . PS 2 Za nadesłanie materiału dziękujemy naszej stałej czytelniczce arakowi .

TOP 7 najbrzydszych pomników Jana Pawła II [ZDJĘCIA]>>

Więcej o: