Najnowszy Oscar już zniszczony! Rękami córki zwycięzcy

Jeszcze nie przeminęły echa po ostatniej ceremonii rozdania Oscarów, a już jedna ze statuetek pokryła się rysami i odpryskami. I to nie byle jaka! Dokładnie ta, którą otrzymał w kategorii najlepszy film 'Jak zostać królem'. Wszystkiego winna jest córka jednego z producentów.

Ekipa odpowiedzialna za zwycięski film musiała wyciągnąć bolesne wnioski z imprezy urządzonej po rozdaniu słynnych statuetek. Przede wszystkim - pozłacany Oscar to nie zabawka i nie powinno się jej dawać do rąk małym dzieciom.

Niestety, Markowi Loganowi - wnuczkowi Logue'a (odgrywanego w filmie przez Geoffreya Rusha) - zabrakło wyobraźni, i wręczył błyszczące trofeum do zabawy małej Larze Egan. Była zachwycona, ale jej małe rączki nie wytrzymały ciężaru. Po krótkich oględzinach upuściła interesujący przedmiot na betonową posadzkę.

Tak to wyglądało. Dokładnie tak. (fot. za thewest.co.au)

Zszokowana ekipa nie wiedziała co z tym fantem zrobić - w końcu pokiereszowana statuetka fatalnie prezentuje się w gablocie , a pokazywanie jej w trakcie oficjalnych spotkań to delikatnie rzecz biorąc faux pas . Okazało się jednak, że Akademia jest przygotowana na tego typu wypadki, i szybko wymieniła Oscara na nowy egzemplarz.

Jak powiedział Simon Egan, ojciec Lary:

Udało jej się już psuć laptopy i komórki, więc chyba po prostu zaczyna niszczyć przedmioty o coraz większej wartości.

Bobas-demolka na chwilę przed zdarzeniem. (fot. za thewest.co.au)

Z całej historii płynie jeden morał: nie wszystko, co się błyszczy nadaje się na zabawkę. Z drugiej strony, nieco zazdrościmy Larze wyluzowanego taty i jego fajnych kumpli.

Co można znaleźć w siedzibie Radia Maryja? Niespodzianki>>

Więcej o: