Bunga Bunga: wyciekły niegrzeczne foty. Impreza musiała być przednia [ZDJĘCIA]

Na taką właśnie wiadomość czekaliśmy. Do mediów przedostały się zdjęcia z procesu Silvio Berlusconiego, pokazującego imprezę w jego willi pod Mediolanem. Ukazujące m.in gwiazdę włoskiej telewizji Barbarę Guerrę, pozującą na seksowną policjantkę.

Bunga Bunga: dwa słowa, które zmieniły oblicze włoskiej polityki... na jeszcze bardziej rubaszne. Wieści o imprezach organizowanych przez Silvio Berlusconiego szybko obiegły cały świat i stały się symbolem tego, jak bawi się klasa polityczna. Czy słusznie?

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z IMPREZ BUNGA BUNGA >>

Wygląda na to, że tak. Najnowsze zdjęcia pokazują m.in włoską gwiazdę Barbarę Guerrę przebraną za policjantkę z ogromnym dekoltem. Na innej fotce obejmuje się i całuje z dwoma koleżankami. Na zdjęciach widać także Lele Mora, bliskiego kumpla Berlusconiego, który miał sprowadzić do jego willi młodziutką Ruby.

'Lubię to!' - mógłby powiedzieć Silvio Berlusconi. Ale nie powiedział. (fot. Reuters)

Zdjęcia były robione potajemnie, z użyciem telefonu komórkowego, przez 'ukochane' premiera Włoch. Widać dziewczyny chciały mieć jakieś pamiątki z wizyt u Silvio. W końcu Berlusconi to nie byle kto, i z całą pewnością można go dobrze wspominać.

Wszystkie kobiety Berlusconiego. Zobacz zdjęcia >>

Więcej o: