USA: nigdy nie jest za późno na bycie superbohaterem [WIDEO]

To samo świdrujące spojrzenie i stalowe mięśnie, zupełnie jak przed laty. Garaż pełen niesamowitych wehikułów, niebieski super-kostium, a na potężnych barkach - losy świata. Oto Arnold Schwarzenegger na emeryturze - jako komiksowy bohater pełną gębą.

Jak wiadomo, Arnie nie został ponownie gubernatorem Kalifornii i ma aktualnie sporo wolnego czasu. Właśnie wrócił z Cannes, gdzie promował swój nowy projekt: wielki come-back pod postacią animowanego herosa. Pogromca zła będzie się nazywał - a jakże - Governator .

fot. za guardian.co.uk

(fot. za guardian.co.uk)

Fabuła opowiada, jak to pod rezydencją Schwarzeneggera powstaje supernowoczesne i supertajne centrum do walki z przestępcami . On sam, już jako Governator, będzie miał do swojej dyspozycji pełen zestaw super-gadżetów, zaś jego przeciwnikami zostaną bezwzględni członkowie zbrodniczej organizacji o nazwie ''Gangsterzy, Szulerzy, Aferzyści i Beznadziejni Byli Dyktatorzy''.

Pod szyldem ''Governator'' powstają komiks oraz serial animowany, planowany jest także film 3D. Po zapowiedziach samego Arniego można spodziewać się produkcji z niezbędną przy takich okazjach dawką zdrowego dystansu i ironii.

Tutaj możecie obejrzeć kilka grafik i zdjęć z nowego komiksu. Ciekawe, czy w tej historii pojawi się również Lech Wałęsa, z którym ostatnio Schwarzenegger mocno się zaprzyjaźnił? Może jako pomocnik albo mentor Governatora?

''Miasta duchów''. 5 miejsc, które spotkała apokalipsa. Zobacz >>

Więcej o: