Zmiennokształtny 'Szwagier' grasuje po RPA. Znasz go?

Przedziwny potwór nawiedza miasteczko Steytlerville w Karoo (jeden z regionów Republiki Południowej Afryki)! Zmienia kształty, potrafi osiągnąć zaskakujące rozmiary i zowie się... Szwagier. Czy mieszkańcy trafili na jednego z naszych? Nic nie jest pewne w tej historii.

Senne Steytlerville jest od jakiegoś czasu nawiedzane przez tajemniczego 'Szwagra'. Ostatnim razem pojawił się tam w Wielką Niedzielę. Do policji zaczęły spływać zgłoszenia o zaobserwowaniu 'zmiennokształtnego stworzenia'.

Zandisile Nelani - policjant z Steytlerville - udzielił krótkiej wypowiedzi prasie:

Dwie osoby wychodziły z lokalnej tawerny. Spostrzegły mężczyznę w czarnej kurtce. Jeden z nich - znany jako Nozipho - spytał go, 'czy ma jakiś problem'. Nie usłyszał jednak odpowiedzi, więc podszedł bliżej - wtedy zorientował się, że postać nie ma głowy. Chwile później zmienił się w 'bardzo złego' psa 'o wielkości krowy'.

Nozipho i jego znajomy uciekli. Wtedy potwór udał się w kierunku innej grupy ludzi. Zmienił się wtedy w wielką małpę i zniknał. Tej nocy ludzie z przerażeniem udawali się w kierunku tawerny...

Tak TEŻ mógł wyglądać podejrzany. (fot. sxc.hu)

Poprzednie zgłoszenia mówiły o transformacji potwora z człowieka w garniturze w świnię i nietoperza. Plotki głoszą, iż potrafi także latać. Czasami skrada się pod kościół, ale unika procesji. Zagląda tylko nieśmiało przez okno.

Tubylcy nadali mu pseudonim 'Bawokozi', czyli 'Szwagier'. Czyżby był to jakiś krewny bohatera słynnego filmiku o Forfiterze? Być może pozostanie to na zawsze w sferze tajemnic...

Informację podesłał jeden z czytelników serwisu Alert24 . Pozdrawiamy i dziękujemy!

100 tysięcy wykałaczek, 35 lat i jeden człowiek = niesamowite dzieło [ZDJĘCIA] >>

Więcej o: