Dorosły niemowlak, Stanley Thornton. Jak można tak żyć? [WIDEO]

Stanley Thornton świadomie wybrał życie jako dorosłe dziecko. Przez wielu jego zachowanie jest określane jako zaburzenie - infantylizm. Kalifornijczyk jednak określa swoje przedziwne upodobania jako sposób na relaks i odprężenie się po ciężkim dniu.

Śpi w gigantycznym łóżeczku dziecięcym. Ssie smoczek. Bawi się klockami. Karmi go jego mama, a on sam kręci się po domu w pieluchach. Ma swój własny pokój i bawialnię. Pije z butelki. Kto to? Stanley, dorosłe niemowlę.

29-latek nie uważa się w żadnym przypadku za osobę zaburzoną. Dla niego to sposób na życie - inny od standardowego, ale nie gorszy. Mimo tego, gdy wychodzi z domu, przyjmuje 'tryb dorosłego' aby uniknąć negatywnych reakcji tłumu. Jak mówi, reakcje ludzi wahają się od obrzydzenia do agresji. Chce uniknąć publicznego wstydu.

Jego opiekunka - Sandra Dias - nie widzi w tym wielkiego problemu zajmuje się olbrzymim dzieckiem jak matka. Dla Stanleya to żadna nowość - zachowuje się tak od 14 roku życia, więc przyzwyczaił się do opieki. Jest to sposób na odczucie miłości i opieki od drugiej osoby, daje poczucie bezpieczeństwa.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ STANLEYA, WIELKIEGO NIEMOWLAKA >>

Jedyna rzecz która naprawdę drażni Stanleya to fakt, że ludzie identyfikują takie zachowania z pedofilią. Wielu z nich 'automatycznie staje się agresywnymi i uważa za osobę, którą pociągają małe dzieci'. Jak twierdzi, w jego przypadku nie ma to zupełnie nic wspólnego z pobudzeniem seksualnym.

Bezdomna zaproszona na ślub Kate i Williama. Jej przemiana PRZED i PO [ZDJĘCIA] >> >>

Więcej o: