Wyciekły półnagie zdjęcia Pippy. Rodzina jest wściekła: "Zdrada"

Nie chcieliśmy pisać o całej sprawie, ale nie sposób od tego uciec, gdyż zatacza ona coraz szersze kręgi. Do przewidzenia było, że rodzina Middleton nie będzie najszczęśliwsza, gdy gorące fotki Pippy i jeszcze gorętsze Jamesa ujrzą światło dzienne. Pytanie - kto je sprzedał?

Kontrowersyjne zdjęcia pokazały media na całym świecie, m.in. telewizja CBS News, z której kadr widzicie powyżej. Fotografie Jamesa były jeszcze odważniejsze.

ZOBACZ ZDJĘCIA pięknej Pippy >>>

- James i Pippa są naprawdę zawstydzeni - mówi ich znajomy. - Skąd mogli wiedzieć w momencie robienia zdjęć, że będą poddani aż tak wnikliwej analizie.

Zdjęcia zdjęciami, ale pozostaje kwestia sposobu, w jaki wyciekły do mediów. Pewnie niejeden z nas ma w swoim albumie podobne fotografie, z tą różnicą, że nikt z nas nie jest rodzeństwem świeżo upieczonej księżnej. Widocznie ktoś ze znajomych połasił się na pokaźną sumkę od agencji fotograficznej i sprzedał co ciekawsze ujęcia.

- Cała rodzina jest wściekła i uważa to za zdradę - mówi ktoś z kręgu Middletonów.

Później, gdy o Kate napisano już wszystko, gazety i portale zauważyły jej młodszą siostrę, Pippę. Zauważono jej oszałamiającą kreację, pisano o boskiej figurze, wspaniałym dekolcie i flircie z księciem Harrym.Później, gdy o Kate napisano już wszystko, gazety i portale zauważyły jej młodszą siostrę, Pippę. Zauważono jej oszałamiającą kreację, pisano o boskiej figurze, wspaniałym dekolcie i flircie z księciem Harrym. fot. Reuters

Choć zdjęcia krążą po sieci, nie można ich już oficjalnie kupić. Podobno rodzina księżnej Kate powiedziała, co trzeba, autorom zdjęć i oni zgodzili się wycofać je ze sprzedaży, co potwierdza przedstawiciel agencji Zuma Press.

- Zdjęcia zostały usunięte z całego rynku. Były na nim tylko kilka dnia, ale cieszyły się zbyt dużą popularnością, więc je usunięto - mówi.

Sprawdzają się prorocze słowa Carole Middleton, która jeszcze w 2008 roku mówiła:

- Nie jestem celebrytką i nie mam zamiaru nią być. Nie prosiłam o to wszystko. Martwię się o moją rodzinę - mam trójkę dzieci, nie tylko Catherine - mówiła wówczas.

I nie tylko Kate jest teraz na świeczniku.

Bezdomna zaproszona na ślub Kate i Williama. Jej przemiana PRZED i PO [ZDJĘCIA] >>

Więcej o: