18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Striptizerka z "Top model" nowym aniołkiem Napieralskiego [ZDJĘCIA]

Szeregi SLD przerzedziły się po odejściu Bartosza Arłukowicza do PO, ale przecież nic w przyrodzie nie ginie. Tajną bronią partii na nadchodzące wybory ma być piękna uczestniczka show TVN.

"Napieralski chce mieć te piersi w Sejmie" - krzyczy dzisiejszy "Super Express". Te, czyli należące do Marty Szulawiak - uczestniczki pierwszej polskiej edycji "Top Model". 27-latka jest już po rozmowie z Grzegorzem Napieralskim i wszystko wskazuje na to, że w następnych wyborach stanie do walki o stanowisko poselskie.

ZOBACZ zdjęcia seksownej Marty Szulawiak >>>

- To moje pierwsze polityczne kroki. Ale zawsze chciałam pomagać innym. Rozmawiałam już z Grzegorzem Napieralskim. Przedstawiłam mu swoje poglądy. Bardzo mu się spodobały. Zapewnił mnie, że takich osób jak ja brakuje w partii - mówi SE potencjalna pani poseł.

Dodatkowo, Marta chce walczyć ze stereotypową opinią na temat modelek - koniec z odbieraniem dziewczyn jako ładnych i głupich.

Uczestniczka "Top Model" na listach SLD. "Chcę zająć się polityką społeczną i ekologią"

Marta Szulawiak, zanim wzięła udział w "Top Model", tańczyła w jednym z warszawskich klubów na rurze. Show dał jej wiele możliwości, a ona sama zdecydowała się na poważny krok i otworzyła szkołę pole dance.

Historia zna już przypadki gwiazdek reality show, które trafiły do Sejmu (patrz Bartosz Arłukowicz). Ciekawe, jak tym razem potoczy się ten romans.

Ptyś, lody Bambino, Kukuruku, guma Turbo - słodycze, których już nie ma >>>

Bliźniaczki Napieralskiego wystąpiły w CKM [ZDJĘCIA] >>>

Więcej o: